Twoje wesele

 

0001Szanowni Państwo, w tym najważniejszym dla Was dniu w życiu nie możecie pozwolić sobie na niską jakość usług muzycznych. Oprawa muzyczna stanowi zaledwie kilka procent ogólnych wydatków weselnych, ma jednak decydujące znaczenie jeśli chodzi o Wasze zadowolenie. Dlatego też szczegółowe określenie programu zabawy stanowi sprawę najważniejszą. Na wspólnym spotkaniu zadaję sporo szczegółowych pytań. Wspólnie wybieramy melodię na wejście Pary Młodej oraz Gości na salę weselną. Ustalamy przebieg powitania. Pary Młode proponują i aranżują swój pierwszy taniec weselny. Ja wychodzę z inicjatywą zabaw i toastów weselnych w przerwach między blokami muzycznymi. Zastanawiamy się jak ma wyglądać wjazd tortu na salę. I co najważniejsze ustalamy przebieg tradycyjnych oczepin (jeśli sobie je życzycie). Z mojej strony możecie liczyć na wiele ciekawych, niespotykanych pomysłów, dzięki którym Wasze wesele będzie wyróżniać się na tle innych. Jednak najważniejsze są Państwa oczekiwania, nawet kontrowersyjne, w miarę możliwości zawsze będą przeze mnie spełnione. Mam doświadczenie w prowadzeniu wesel wielonarodowych w języku angielskim, również wesel bezalkoholowych.

Każde zlecenie rozpoczyna się podpisaniem umowy. Podpisana umowa oraz wpłacona zaliczka zobowiązują mnie do zarezerwowania terminu. W sytuacji, w której nie możemy się spotkać osobiście (jesteście za granicą), a chcecie zarezerwować wybrany termin, wysyłam podpisaną umowę, odsyłacie jedną kopię oraz dokonujecie wpłaty zaliczki na wskazane w umowie konto.

Jeśli jest taka potrzeba pomagam w załatwieniu innych usługodawców – fotografa, kamerzysty, samochodu do ślubu – wystarczy zapytać. Polecam tylko uznane firmy branży weselnej.