Dlaczego prezenter muzyki, a nie zespół muzyczny?

Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje, co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu! Jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Dj-prezenter nie robi długich przerw, każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku! W każdym momencie zabawy goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Oprócz oprawy muzycznej rolą prowadzącego jest zabawianie gości. Podczas spotkania proponuję zabawy i konkursy dostosowane do charakteru imprezy. Inne propozycje pojawiają się przy planowaniu zabawy oczepinowej podczas wesela, inne dla np. Dnia Dziecka lub zabawy firmowej.

…no i jeszcze kwestia pieniążków, ale o nich dżentelmeni nie rozmawiają :-).

Jaką muzykę gra DJ?

DJ gra muzykę dostosowaną do specyfiki imprezy, którą prowadzi. Bierze pod uwagę gusta oraz wiek zaproszonych gości. Zleceniodawca imprezy może dostarczyć listę utworów, które mają być zagrane. Może również szczegółowo wskazać jakich wykonawców sobie nie życzy. Uczestnicy w trakcie trwania zabawy mogą zamawiać ulubione utwory. Szczegółowe ustalenia repertuaru mają miejsce na spotkaniu.

Gram również muzykę na życzenie Gości!!!

Czy DJ, wodzirej sprawdzi się na weselu?

Szanowni Państwo zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych. Swoją działalnością przełamuję stereotyp udanej zabawy tylko i wyłącznie z zespołem.

Czy DJ, wodzirej sprawdzi się na weselu? Na rynku usług weselnych funkcjonuje wiele pseudozespołów. Ludzi, którzy zajmują się oprawą muzyczną ważnych uroczystości bez profesjonalnego przygotowania. DJ wodzirej przy zachowaniu oryginalności wykonań muzyki, którą prezentuje, jest w stanie poprowadzić wesele z tradycyjnymi obrzędami weselnymi. Od przywitania skocznym marszem , poprzez wzoszenie toastów, zabawy biesiadne, po oczepiny wraz z konkursami i podziękowaniem dla rodziców (jeśli chodzi o zabawęweselną). Zapraszam na spotkanie gdzie mogą Państwo zobaczyć film dvd pokazujący moją pracę.

Dlaczego warto wybrać mnie jako prezentera muzyki?

Prezentuję muzykę tylko w oryginalnym wykonaniu, dzięki czemu usłyszysz swoje ulubione przeboje, a nie kiepskiej jakości podkłady z dyskietki z zafałszowanym wokalem (tylko najlepsze i najdroższe zespoły liczące sobie 3 tys. wzwyż grają na żywo w pełnym składzie z perkusją itd.). – zapytaj, sprawdź!

Posiadam płytotekę kilku tysięcy utworów w formacie audio (unikam mp3 które obcinają górne i dolne pasmo dźwięków). Gram muzykę na życzenie Gości!

Mogę, ale nie muszę robić przerw, długość grania ogranicza tylko wytrzymałość tancerzy lub życzenie Zleceniodawcy! Ludzie, dla których grałem, nigdy nie wracają do zespołów!

Posiadam profesjonalny zestaw nagłośnieniowy firmy HK Audio 1000 wat mocy na stronę (razem 2000 wat, skuteczność spl 130 dB), oświetlenie dyskotekowe, efekt dymu, stroboskop, laser .Jest to moc wystarczająca do nagłośnienia imprezy zamkniętej dla kilkuset osób i jeden z najlepszych zestawów w branży – porównaj z innymi!

Ceny, które oferuję są adekwatne do jakości oferowanych usług, jednak atrakcyjniejsze niż zespoły (prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą więc istnieje możliwość wystawienia rachunku). W tak ważnym dniu nie możesz sobie pozwolić na kiepską jakość usług!

Jestem entuzjastą tego co robię, zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem imprez okolicznościowych. Nie traktuję tego jako weekendowego hobby po godzinach pracy – zapytaj konkurencję!

Posiadam referencje osób prywatnych i firm współpracujących.

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, dostosowując prezentowaną muzykę, konkursy, atrakcje do specyfiki imprezy, wieku gości, a przede wszystkim gustu Zleceniodawcy. Dzięki szczegółowemu przestawieniu programu zabawy unikną Państwo krępujących sytuacji i nieprzyjemnych niespodzianek. (podpisanie umowy)

Dojeżdżam na miejsce wykonanie usługi własnym transportem.

Polecam usługi sprawdzonych firm branży weselnej – wystarczy zapytać.