Dlaczego prezenter muzyki, a nie zespół muzyczny?

Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje, co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu! Jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru. Jako dj, prezenter  muzyki nie robię długich przerw, każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku! W każdym momencie zabawy goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Oprócz oprawy muzycznej moją rolą jest zabawianie gości. Podczas spotkania proponuję zabawy i konkursy dostosowane do charakteru imprezy. Inne propozycje pojawiają się przy planowaniu zabawy oczepinowej podczas wesela, inne dla np. Dnia Dziecka lub zabawy firmowej.

…no i jeszcze kwestia pieniążków, ale o nich dżentelmeni nie rozmawiają :-).

Jaką muzykę gra DJ?

DJ gra muzykę dostosowaną do specyfiki imprezy, którą prowadzi. Bierze pod uwagę gusta oraz wiek zaproszonych gości. Zleceniodawca imprezy może dostarczyć listę utworów, które mają być zagrane. Może również szczegółowo wskazać jakich wykonawców sobie nie życzy. Uczestnicy w trakcie trwania zabawy mogą zamawiać ulubione utwory. Szczegółowe ustalenia repertuaru mają miejsce na spotkaniu.

Gram również muzykę na życzenie Gości!!!

Czy DJ, wodzirej sprawdzi się na weselu?

Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych od niespełna 20 lat. Swoją działalnością przełamuję stereotyp udanej zabawy tylko i wyłącznie z zespołem.

Czy DJ, wodzirej sprawdzi się na weselu? Na rynku usług weselnych funkcjonuje wiele pseudozespołów lub pseudodidżejów.  Ludzi, którzy zajmują się oprawą muzyczną ważnych uroczystości bez profesjonalnego przygotowania. DJ wodzirej przy zachowaniu oryginalności wykonań muzyki, którą prezentuje, jest w stanie poprowadzić wesele również z tradycyjnymi obrzędami weselnymi lub też bez, jeśli sobie życzycie. Od przywitania, poprzez wzoszenie toastów, zabawy i tańce animacyjne, po oczepiny wraz z konkursami i podziękowaniem dla rodziców (jeśli je chcecie). Zapraszam na spotkanie gdzie mogą Państwo zobaczyć film dvd pokazujący moją pracę.

Dlaczego warto wybrać mnie jako prezentera muzyki?

Prezentuję muzykę tylko w oryginalnym wykonaniu, dzięki czemu usłyszysz swoje ulubione przeboje, a nie kiepskiej jakości podkłady z dyskietki z zafałszowanym wokalem (tylko najlepsze i najdroższe zespoły grają na żywo zapytaj, sprawdź!

Posiadam płytotekę kilku tysięcy utworów w formacie audio. Gram muzykę na życzenie Gości!

Mogę, ale nie muszę robić przerw, długość grania ogranicza tylko wytrzymałość tancerzy lub życzenie Zleceniodawcy! Ludzie, dla których grałem, raczej nie wracają do zespołów!

Posiadam profesjonalny zestaw nagłośnieniowy, oświetlenie dyskotekowe, efekt dymu, efekt ciężkiego dymu, pirotechnikę, oświetlenie dekoracyjne.

Ceny, które oferuję są adekwatne do jakości oferowanych usług. W tak ważnym dniu nie możesz sobie pozwolić na ich kiepską jakość!

Jestem entuzjastą tego co robię, zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem imprez okolicznościowych. Nie traktuję tego jako weekendowego hobby po godzinach pracy – zapytaj konkurencję!

        Posiadam referencje osób prywatnych i firm współpracujących.

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, dostosowując prezentowaną muzykę, konkursy, atrakcje do specyfiki imprezy, wieku gości, a przede wszystkim gustu Zleceniodawcy. Dzięki szczegółowemu przestawieniu programu zabawy unikną Państwo krępujących sytuacji i nieprzyjemnych niespodzianek. (podpisanie umowy)

Dojeżdżam na miejsce wykonanie usługi własnym transportem.

Polecam usługi sprawdzonych firm branży weselnej – wystarczy zapytać.

Jakiego Dja weselnego polecacie?

Takie pytanie często pojawia się na forach czy mediach społecznościowych. Wśród wielu ofert didżejów weselnych ciężko zorientować się komu powierzyć tak ważną rolę. Bowiem zadowolenie z dja obok smacznego jedzenia stanowią często o Twoim zadowoleniu z tego dnia. Mniejsze niedociągnięcia giną w natłoku emocji. Muzyka na imprezie musi być najwyzszych lotów, podobnie jak jedzenie. Inwestycja w dobrego didżeja na weselu zwróci się stukrotnie.

W internecie spotkasz się z wieloma propozycjami djów weselnych. Nie jest łatwo dokonać wyboru. Na co więc zwrócić uwagę:

  • jak prezentuje się dany Dj w internecie, sprawdź jego media społecznościowe, wizytówkę Google, stronę internetową
  • jakie posiada opinie
  • co piszą o nim na forach (niektóre opinie mogą być nieprawdziwe)
  • jakie opinie pojawiają się o nim w lokalu lub wśród innych usługodawców

Żadne opinie osób trzecich nie zastąpią Ci jednak bezpośredniego kontaktu z didżejem. Poświęć czas, spotkaj się. Zobacz czy odpowiada Ci jego osobowość. Czy odpowiada Ci styl jego pracy?