Powoli dobiega końca sezon imprez, choć jeszcze w 2013 kilka przede mną, postanowiłem powspominać miłe chwile.
Opisanie wszystkich zanudziłoby Państwa na śmierć. Więc przed nami absolutny top.

3. W jedną z sobót zawitałem na Kaszubach. W przepięknych okolicznościach przyrody odbyło się wesele w stylu turystycznym. Pan Młody przywiózł tort rowerem. Przeprowadziliśmy turystyczny quiz wiedzy o Parze Młodej. Prezentacja multimedialna przeniosła nas na górskie i rowerowe szlaki. A Parze Młodej życzenia postanowiła złożyć delegacja Borów Tucholskich – stado saren.

2. Srebrny medal dla dwóch ekip Gości z Kruszwicy i Bydgoszczy. W Kruszwicy część taneczną rozpoczął się scenką kabaretową Pary Młodej. W pamięci zapadną też bliskie memu sercu Zawiszackie śpiewy i toasty. Hitami okazał się utwór „Kolorowych jarmarków” oraz kibicowska przśpiewka „Grecja ma Ateny…”. A nad ranem śpiewaliśmy „Ole ole nie damy się”.

1. Absolutna eksplozja nastąpiła natomiast w Świekatowie. Moja pierwsza wizyta w tej miejscowości, przy tanecznej współpracy z Gośćmi, zaowocowała jednym z lepszych wesel ever. Rozbite szkło sprzątnął robot, a później… To co działo się na oczepinach zapadnie mi na długo w pamięci. Efektowny „nokaut” w trakcie zabawy „taniec z nurkami” i wspólne odliczanie na kilkadziesiąt gardeł, wprawił w osłupienie obsługę lokalu. Gorąca atmosfera udzieliła się również parze ludków Lego (przyjechała na dachu samochodu Młodych), która niepostrzeżenie zniknęła (zdjęcie ludzików na profilu FB). Para została odnaleziona przez Gości w pobliskich zaroślach w czasie pomałżeńskich igraszek :).

Bieżące relacje i zdjęcia znajdą Państwo na moim profilu Facebook, zachęcam do polubienia.

Pozdrawiam wszystkich bawiących się na moich imprezach. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, zapraszam na wspólną muzyczno-taneczną podróż. Jeśli wpisujecie w wyszukiwarce dj na wesele Bydgoszcz lub wodzirej na wesele Bydgoszcz, dobrze trafiliście. Prawie 10 lat doświadczenia, setki zagranych imprez. Do zobaczenia.